×
Dom - Ojrzanowo - 260 - Biuro Obsługi Nieruchomości Mirosław Sybilski

Oferty - Domy - Ojrzanowo - 260

Dom

Lokalizacja:
Ojrzanowo

Województwo:
Kujawsko-Pomorskie
Numer oferty:
260

Powierzchnia domu:
180 m2

Powierzchnia działki:
1220 m2
Cena za m2:
1 611 PLN

Cena:
290 000 PLN

Dom

Lokalizacja:
Ojrzanowo

Województwo:
Kujawsko-Pomorskie

Numer oferty:
260
Powierzchnia domu:
180 m2

Powierzchnia działki:
1220 m2

Cena za m2:
1 611 PLN

Cena:
290 000 PLN

Przedmiotem oferty jest dom mieszkalny z pomieszczeniem gospodarczym w Ojrzanowie gm. Łabiszyn, posadowiony na działce o powierzchni 1220 m², z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej.
Powierzchnia nieruchomości łącznie wynosi 180 m². Na powierzchnię użytkową składają się 3 pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka z wc, korytarz oraz kotłownia. W bryle budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 80 m², które z powodzeniem może służyć jako garaż, bądź warsztat. Strop betonowy, okna PCV, w pokojach ściany malowane, na podłogach panele. W Kuchni i łazience na ścianach i podłogach płytki ceramiczne. W ostatnich dniach został przeprowadzony generalny remont instalacji centralnego ogrzewania, oraz zamotnowano pompę ciepła, która obecnie ogrzewa nieruchomość. W kotłowni wg uznania właściciela może  funkcjonować piec na ekogroszek bądź piec ogólnego spalania. Nieruchomość posiada również bardzo duże poddasze, które może być przeznaczone na cele mieszkalne. Działka z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów.

UWAGA - na życzenie klienta jest możliwość kupienia samego domu mieszkalnego z poddaszem do adaptacji, z działką o pow.700 m2 - za cenę 200 tys.zł.

istnieje także możliwość kupienia  tylko budynku gospodarczego o pow 80 m2, z poddaszem do adaptacji, działka o powierzchni ok 520 m2 - za cenę: 150 tys.zł.


Kupujący nie płaci prowizji !
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji, tel. 695-518-162
Nieruchomość sprzedawana umową na wyłączność przez Biuro Obsługi Nieruchomości Mirosław Sybilski w Łabiszynie z siedzibą przy ul.Powst.Wlkp.14b. Prezentacja nieruchomości tylko w obecności pośrednika odpowiedzialnego za przebieg transakcji.

Bezpłatnie pomagamy przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sybilski Mirosław (licencja nr 11 164 nadana przez Ministra Infrastruktury, licencja KIGN nr 701).
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.